Sposób na małe piersi

woman-145077_1280

Każda kobieta marzy o pięknym, jędrnym biuście, który będzie dodawał jej urody w połączeniu z dużym dekoltem, jednak niestety nie każda kobieta została obdarzona przez matkę naturę w taki rozmiar piersi, jaki by sobie życzyła. Bardzo często to właśnie piersi są najbardziej zakompleksioną częścią damskiego ciała.

Nie ma się czemu dziwić, przecież w mediach non stop są przedstawiane aktorki uwydatniające swój biust uznawane za wzór seksapilu, bardzo często pojawia się temat powiększania piersi, nie zważając na to, jakie konsekwencje dla zdrowia, a nawet życia może mieć zabieg powiększania piersi. O tym się nie mówi, bo to przecież czysty biznes – przecież zabieg powiększania piersi to bardzo droga inwestycja w swoją urodę.

Często też kobiety po urodzeniu dziecka mają ogromne kompleksy związane z piersiami, gdyż gruczoły mleczne zostały pobudzone, tym samym piersi utraciły jędrność czy też kobieta schudła, a zatem piersi siłą rzeczy też się znacznie pomniejszyły. Bo wbrew pozorom to piersi najszybciej chudną. Najważniejszą rzeczą w tej kwestii jest po prostu zaakceptowanie swojego ciała i tego jakim się jest. Jeśli kobieta sama poradzi sobie z myślą, że nie należy do tych napompowanych i słynących z dużego biustu pań, to łatwiej będzie jej podjąć ewentualne działania, aby przynajmniej optycznie, pod ubraniem powiększyć swoje piersi.

Bardzo duże znaczenie ma odpowiedni dobór biustonosza. Kobiety mające małe piersi, a chcące je sobie „powiększyć” powinny zdecydowanie częściej wybierać biustonosze typu push up. Jest to biustonosz, który zawiera w sobie pewną kieszonką, do której można włożyć jedną lub dwie poduszeczki podnoszące pierś do góry. Miseczka biustonosza jest stabilna dzięki fiszbinie, czyli specjalnemu, wygiętemu i nadającemu piersi odpowiedniego kształtu drutowi, który jest niewidoczny i nieodczuwalny.

Biustonosze typu push up są bardzo łatwo dostępne na rynku, zatem żadna z pań nie będzie miała problemu ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru dla siebie. A możliwość wkładania poduszeczek sprawia, że każda pani może sobie indywidualnie regulować rozmiar swoich piersi. Jeśli chce zdecydowanie zaakcentować swój biust, wystarczy, ze włoży w kieszonkę pod piersią dwie poduszeczki i efekt będzie naprawdę zadowalający. Nie musi więc stronić od bluzek z dekoltem, a wręcz będzie po nie coraz częściej sięgać.

Warto jednak pamiętać, że kobiety mające małe rozmiary piersi powinny wręcz stronić od zwykłych, materiałowych biustonoszy, które nie posiadają żadnych usztywnień i gąbek. Zresztą jeśli któraś z pań dokonała przynajmniej raz takiego zakupu to można przypuszczać, że tego rodzaju stanika już więcej nie kupi, bo po prostu – mówiąc wprost – jej piersi źle wyglądają w takich biustonoszach.

Taka sama zasada obowiązuje przy doborze stroju kąpielowego – na rynku są dostępne stroje kąpielowe, których miseczki także wyposażone są w kieszonki na poduszeczki podnoszące piersi, bo przecież każda pani na plaży chciałaby się pochwalić swoim ciałem, nawet tym niekoniecznie w pełni rozwiniętym.

Kategoria: Bez kategorii

Komentowanie wyłączone.