Czy piękne piersi pomagają w uwodzeniu?

girl-1458848_1280

Wiele kobiet zastanawia się, co jest najważniejsze przy uwodzeniu mężczyzn. W dzisiejszych czasach cały czas to faceci zazwyczaj przejmują inicjatywę, chociaż coraz częściej zdarza się też tak, że to panie przechodzą do ofensywy. Zależy im na tym, aby poderwać danego mężczyznę i spędzić z nim miły wieczór w dyskotece czy na zabawie tanecznej. Sporo z nich zastanawia się, co dla mężczyzn jest najważniejsze. Wiele kobiet zadaje też sobie pytanie czy duże piersi pomagają w lepszym uwodzeniu czy nie ma to zbyt dużego znaczenia.
Zazwyczaj mężczyźni to wzrokowcy. Wybierają z tłumu kobiety, które im się najbardziej wizualnie podobają. Są też jednak faceci, którzy nie szukają typowych seksbomb. Wiedzą, że takie są trudno dostępne i często bardzo wyniosłe. Wygląd zewnętrzny odgrywa jednak bardzo duże znaczenie. Nie tylko w przypadku facetów. Kobiety też przede wszystkim mierzą spotkanego na swojej drodze mężczyznę wzrokiem. Działa to zatem w obie strony.
Paniom podobają się umięśnieni mężczyźni, którzy dodatkowo mają coś mądrego do powiedzenia. W przypadku facetów nie jest odwrotnie. Ich uwagę najczęściej przyciągają ładne kobiety, które dodatkowo są inteligentne i oczytane. Czy piękne, duże piersi pomagają w uwodzeniu? Zdecydowanie tak! Rzadko który mężczyzna jest w stanie oprzeć się takim wdziękom. Często kobiety wykorzystują to i specjalnie zakładają bluzki z nieco większym dekoltem, niż zwykle. Na pewno duże, zgrabne piersi pomagają przyciągnąć uwagę danego mężczyzny i zatrzymać go przy sobie.
Dekolt to jednak nie wszystko. Aby uwodzenie w Waszym stylu było jak najbardziej udane, musicie także posiadać inne cechy. Ważne są odpowiednie ubranie, kuszące perfumy czy zmysłowy taniec na parkiecie. Piersi na pewno Wam jednak nie zaszkodzą. Jeśli uważacie, że są zbyt małe i przez to macie mniejsze szanse na uwodzenie facetów, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście po prostu zdecydowały się na zabieg powiększania biustu. W czasie podrywania większe piersi z pewnością dodadzą Wam pewności siebie i seksapilu.

Kategoria: Bez kategorii

Komentowanie wyłączone.