Optyczne powiększenie biustu

Kobiety posiadające małe piersi często mają niemałe kompleksy z tego powodu, chcąc jak najszybciej powiększyć swój biust. Ostatecznością jest oczywiście operacja plastyczna, jednakże lepiej nie decydować się na tak inwazyjne rozwiązanie. Na początek warto wypróbować naturalne metody na optycznie powiększenie piersi, które mogą okazać się bardzo skuteczne. Oczywiście takie zmiany nie będą trwałe, jednakże w wielu przypadkach efekt okaże się zadowalający. Panie posiadające mniejszy biust śmiało mogą stosować takie rozwiązania, wybierając dla siebie najbardziej komfortową metodę.

W optycznym powiększeniu biustu pomoże nam przede wszystkim odpowiednio dobrana bielizna. W dzisiejszych czasach bez problemów znajdziemy dla siebie biustonosz z dodatkowymi wkładkami, które znakomicie uniosą biust. Dzięki temu będzie on wyglądał na znacznie pełniejszy i bardziej atrakcyjny. To doskonałe rozwiązanie dla pań, które chcą zadbać o ponętny dekolt. Omawiane staniki posiadają stosowne usztywnienie, znakomicie profilując kształt piersi. Najważniejsze są jednak wkładki, które znajdują się w dolnych częściach miseczek. Dzięki temu, po założeniu biustonosza, piersi automatycznie unoszą się w górę. Takie rozwiązania pozwala na powiększenie biustu nawet o parę rozmiarów – w zależności od wybranego rodzaju bielizny. Jeśli efekt nie będzie zadowalający, można także zdecydować się na dokupienie dodatkowych silikonowych wkładek. Wiele staników umożliwia dowolne wyjmowanie i wkładanie takich elementów, w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Oczywiście poza miseczkami ważne jest także, aby biustonosz był odpowiednio dobrany pod względem obwodu.

Optyczne powiększenie piersi jest możliwe także przy pomocny poszczególnych elementów garderoby. Na pewno w takim przypadku warto zdecydować się na wzorzyste bluzki, dzięki którym można nieco oszukać pod względem wielkości biustu. Godne polecenia są także koszule z żabotami oraz kieszeniami, które oczywiście powinny znajdować się na wysokości piersi. Na pewno natomiast należy unikać obcisłych bluzek o głębokich dekoltach, ponieważ takie ubrania mogą jeszcze bardziej zaakcentować mały rozmiar biustu. Właścicielki małych piersi śmiało mogą sięgać po t-shirty o niebanalnych, dużych wzorach – szczególnie, jeśli byłyby one zlokalizowane właśnie na biuście. Warto dodać, że w zaakcentowaniu piersi pomogą nam również te ubrania, które jednocześnie podkreślają naszą talię. Panie o szczupłej sylwetce koniecznie powinny zdecydować się właśnie na takie propozycje, zapewniając sobie atrakcyjny wygląd.

Jeśli ktoś marzy o dużym i ponętnym biuście, nie musi od razu decydować się na wizytę w gabinecie chirurga plastycznego. Warto nieco poeksperymentować z optycznymi metodami powiększenia piersi, które z pewnością usatysfakcjonują niejedną kobietę. Znamienny jest nie tylko wybór odpowiedniej bielizny, ale i zastosowanie konkretnych bluzek. Niewątpliwie wzorzyste ubrania z dodatkowymi aplikacjami okażą się w tym względzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

 

Kategoria: Bez kategorii

Komentowanie wyłączone.