Operacja zmniejszenia biustu

bust-1389650_1280

Większość kobiet żyje z kompleksem małego biustu. Aby poprawić swoją samoocenę, wiele z nich poddaje się operacjom plastycznym, które według nich, mają poprawić to, czego natura im poskąpiła. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że są też i takie kobiety, które pragną zmniejszyć swój pokaźny biust i marzą o tym, aby ich piersi przypominały te z miseczką B. Takich zabiegów w klinikach medycyny estetycznej wykonuje się coraz więcej, jednak wciąż są one tematem tabu. W końcu kobiecość jest tutaj uważana za coś złego, a wiele innych kobiet za powiększenie swojego biustu dałoby wiele. Tymczasem te kobiety, pragną czuć się lekko i nie obciążać dodatkowo swojego i tak już zmęczonego kręgosłupa.

Dlaczego kobiety decydują się na zabieg zmniejszenia biustu?

Priorytetem jest tutaj poczucie własnej wartości. Poddanie się takiemu zabiegowi to przede wszystkim chęć czucia się piękną. Duży biust nie zawsze jest powodem do radości. Kobiety obficie obdarowane przez los, bardzo często skarżą się przede wszystkim na problemy z kręgosłupem. Duże obciążenie z przodu ciała powoduje ból, zwłaszcza w lędźwiowej części pleców. Niestety nie ma sposobu na to, aby uniknąć tego typu dolegliwości. Uciążliwe jest także dobieranie biustonosza, który na ogół powinien okalać całą pierś. W dalszym ciągu niewiele sklepów oferuje zaopatrzenie bieliźniane dla dużych biustów, a jeśli już takie są, to niestety oferują również towar w dość wygórowanych cenach.

Jak wybrać najlepszą klinikę medycyny estetycznej?

Najważniejsze to kierować się powszechnie panującą opinią wśród zadowolonych do tej pory klientek. Każdy lekarz medycyny estetycznej może pochwalić się efektami swojej dotychczasowej pracy. Posiadają oni swego rodzaju port folia oraz opinie pacjentek, które poddały się zabiegowi zmniejszenia biustu. Bardzo ważna jest również konsultacja przed zabiegowa, podczas której lekarz dokładnie wyjaśni nam cały proces oraz poinformuje o możliwych konsekwencjach i skutkach ubocznych. Należy pamiętać, że to nie zwykły zabieg jednego dnia, lecz poważna operacja, po której przez kilka dni musimy leżeć w szpitalu. Zanim więc podejmiemy tę ryzykowną decyzję, powinnyśmy zastanowić się dwa razy czy taki zabieg z pewnością jest nam niezbędny do dobrego samopoczucia i samoakceptacji. Efekty nie będą dokładnie takie same jak na zdjęciu, ponieważ każdy przypadek jest zupełnie inny. Lekarz nie ma wpływu na to jak zareaguje nasze ciało. Najlepiej wybrać również jesień na tego typu zabiegi, ponieważ ciało przechodzi najmniej szoku jeśli chodzi o temperaturę.

Kategoria: Bez kategorii

Komentowanie wyłączone.