Nowe metody powiększania piersi

634898052292953910

Współcześnie mało która kobieta jest zadowolona z kształtu i rozmiaru swojego biustu. Cieszy się dużą popularnością chirurgia plastyczna, która wciąż się rozwija. Jednak kobiety zaczynają szukać też nowych rozwiązań ze względu na koszty i na komplikacje po chirurgicznej ingerencji w organizm.

Breform- nowa metoda powiększania piersi!
Na czym ona polega?
Jest to inaczej mówiąc stanik wszywany pod skórę.
Na przetestowanie tej metody na razie zgodziło się tylko sześćset kobiet.
Cały zabieg trwa cztery godziny. Pod skórę wszywana jest swego rodzaju siatka, która modeluje biust, unosi go i zapewnia oczekiwany od klientek kształt.

Plusem tej nowej metody może być to, że noszenie staników jest wtedy zbędne, a biust pozostaje w swojej niezmienionej formie.
Do tej pory nie odnotowano również skutków ubocznych tej metody, jednak czas pokaże czy jest ona bezpieczna.

Aquafilling
W Polsce zaczyna być już stosowany. Czym jest?
Aquafilling Bodyline jest to specjalny preparat, który jest przeznaczony do modelowania i konturowania ciała. Cała procedura powiększania piersi tą metodą jest krótka, trwa około 1,5 godziny i jest wykonywana przy znieczuleniu miejscowym.
Jest to wprowadzenie żelu do taknek miękkich w okolicach biustu. Po zabiegu kobieta może od razu wykonywać codzienne obowiązki. Zabieg można powtarzać, jeśli kobieta chce rozmiar większy, preparat znowu może być wstrzyknięty do tkanek.
Lipofiling
Metoda, która polega  na przeszczepie własnego tłuszczu do biustu. Metoda ta jest już stosowana w Polsce, jednak nie cieszy się na razie zbyt dużą popularnością.
Zabieg jest tak świetny dlatego, że łączy ze sobą dwie metody- najbardziej popularne wśród kobiet- odsysanie tłuszczu i powiększanie piersi.  Zdaniem lekarzy, dużą zaletą tej nowej metody jest fakt, że piersi wyglądają po niej bardzo naturalnie.
Powiększenie biustu żelem z solą fizjologiczną
Jest to jedna z najnowszych, innowacyjnych metod. Żel wstrzykuje się w znieczuleniu miejscowym do tkanek miękkich, modeluje się to miejsce i rozmasowuje. Cały zabieg trwa około 1, 5 godziny. Nie ma niestety na razie żadnych badań dotyczących negatywnych skutków tej metody. Ponieważ zabieg wykonuje się od niedawna, potrzeba czasu aby się o tym przekonać.
Macrolane
W tej nowoczesnej metodzie kwas hialuronowy jest wstrzykiwany w piersi przede wszystkim po to, aby poprawić ich kontur. W Polsce od 2008 roku jeden z gabinetów prowadzi powiększanie biustu tą metodą. Jest to zabieg tańszy od implantów- kosztuje około siedmiu tysięcy, a implanty od dwunastu tysięcy.
Pacjentka praktycznie od razu może wykonywać proste prace domowe.

Kobiety wśród tych nowoczesnych zabiegów powinny przede wszystkim wziąśc pod uwagę nie ich cenę a stopień ingerencji w organizm- rodzaj znieczulenia, inwazyjność, efekt, powikłania jakie może dany zabieg przynieśc. Wiadomo, że część powikłań nowych metod nie jest znana, ponieważ potrzeba czasu aby mogły się one ujawnić.
Zabieg powiększania biustu jest wciąż na szczycie zabiegów plastycznych wykonywanych wśród kobiet. Wiadomo więc, że ta cześć chirurgii plastycznej będzie się wciąż rozwijać i będą wymyślane coraz to nowe metody powiększania biustu. Pamiętajmy jednak, że najlepsze jest to, co naturalne.

Kategoria: Bez kategorii

Komentowanie wyłączone.