Małe piersi są sexy!

Kobiety bardzo często mają kompleksy na punkcie zbyt małego biustu. Nie lubią swojej męskiej budowy ciała, czują się nieatrakcyjnie, niekobieco. Czy słusznie? Okazuje się, że absolutnie nie! Małe piersi są bardzo seksowne, a odpowiednio wyeksponowane, podkreślone potrafią rozbudzić wyobraźnię niejednego mężczyzny! Trend na mniejsze biusty panuje już od jakiegoś czasu, owocuje między innymi tym, że gwiazdy, które kilka lat temu podążając za trendami powiększyły swoje piersi przy pomocy implantów, dziś się ich pozbywają.

Jeśli jeszcze nie przekonałyście się do tego, że małe jest naprawdę piękne, to postaramy się Wam udowodnić, że tak naprawdę jest. U nas dostaniecie jak na tacy kilka argumentów, które przekonają Was do tego w stu procentach.

1. Sukienki z mocno wyciętymi dekoltami piękniej układają się na małym biuście. To fakt. Wystarczy śledzić od czasu do czasu kreacje z czerwonych dywanów. Największe sławy płci żeńskiej posiadające małe biusty, takie jak Zoe Saldana, Sienna Miller, Sandra Bullock, Paris Hilton czy chociażby Keira Knightley mogłyby sobie już dawno powiększyć piersi. Dlaczego tego nie zrobiły? Bo cenią sobie naturalny wygląd i akceptują własne ciała. Robią oszałamiające kariery, wyglądają przepięknie. Zachwycają swoimi kreacjami i wyglądem za każdym razem, kiedy tylko pokażą się światu. Dlaczego właśnie na takich piersiach odważne kreacje wyglądają najlepiej? Ponieważ najlepiej się układają. Przepięknie przylegają do ciała, a brak wylewającego się biustu sprawia, że całość prezentuje się elegancko, z klasą oraz charakterem.

2. Z małym biustem łatwiej jest uprawiać jakąkolwiek dyscyplinę sportową. To także fakt. Nic nie uwiera, nie ciąży, nie ma problemu z doborem odpowiedniego stanika. Można swobodnie biegać, pływać, uprawiać lekkoatletykę – po prostu wszystkie formy są dozwolone. Dziewczynom z większym biustem znacznie trudniej jest o takie wyniki, jakie osiągają panie z mniejszym.

3. W ostateczności mały biust zyska w czasie ciąży. Ciąża jest lekarstwem na wszystkie kobiece kompleksy. Nowe życie rozwijające się pod sercem kobiety wywołuje potężne zmiany w organizmie kobiety, zmienia budowę ciała, niekiedy na zawsze. W czasie ciąży piersi rosną w sposób naturalny – po prostu są wypełniane mlekiem, którym przyszła mama wykarmi swoje potomstwo. Często zdarza się tak, że po urodzeniu dziecka, po okresie karmienia możliwość produkowania mleka przez gruczoły zanika, natomiast większych rozmiarów biust pozostaje. Można powiedzieć więc, że ciąża to najbardziej naturalny sposób powiększania piersi.

Reasumując – jeśli jesteś posiadaczką małego biustu – nie załamuj rąk. Małe jest piękne i bardzo pożyteczne. A jeśli bardzo Ci to przeszkadza, zaufaj sposobom na optyczne powiększanie biustu. Kup sobie piękną bieliznę z push-upem, która pięknie podniesie i uwydatni Twoje piersi. W ostateczności możesz zbierać pieniądze na zabieg powiększenia biustu, ale zastanów się porządnie, zanim podejmiesz decyzję, która będzie miała wspływ na całe Twoje życie, i która może, choć nie musi skończyć się źle.

Kategoria: Bez kategorii

Komentowanie wyłączone.