Małe, duże, liczą się proporcje

bust-1048196_1280

Ciało kobiety ma coś, co jest swoistym obiektem pożądania. I jej atrybutem. Chodzi tutaj o piersi. Tak, kobiece piersi to niewątpliwie symbol kobiecości. I właśnie to czasem powoduje pewne trudności. Za sprawą prasy i telewizji powstał pewien stereotyp. Powszechnie uważa się, że liczą się duże piersi. Z tego powodu wiele pań wpada w kompleksy i sięga po różne rozwiązania, aby chociaż optycznie powiększyć piersi. O ile optyczne powiększanie ma sens, nie warto przesadzać. Panowie różne mają gusta.

Kobiety z małymi piersiami również często cieszą się powodzeniem u mężczyzn. Spowodowane jest to tym, że same piersi to nie wszystko. Naturalnie są panowie, dla których biust jest najważniejszy. Ale z góry wiadomo, że kobieta z małymi piersiami nie nawiąże dłuższych relacji z takim panem. Ważne jednak są proporcje. Kobieta o szczupłej sylwetce nie musi wcale mieć wielkich piersi. Powinny one być lekko zarysowane, ale to tyle. A efekt ten można uzyskać różnymi sposobami.

Niektóre panie decydują się na zabieg powiększania biustu. Chociaż często mówi się o konsekwencjach takiego wyboru. Konsekwencjach nieprzyjemnych. Drogie panie, nim sięgnięcie po tego rodzaju rozwiązanie, spróbujcie czegoś innego. Zacznijmy od staników.

Biustonosz to coś co i tak każda pani nosi. A one mogą wpływać na wielkość naszych piersi. I choć jest to iluzja to jednak warto się temu bliżej przyjrzeć. Staniki typu push up można dziś dostać wszędzie. Powodują one odpowiednie ułożenie biustu, ale to nie jest jego główny atut. Ponieważ miseczki są stabilne można je czymś wypełnić. Na przykład odpowiednimi poduszkami. Ten prosty zabieg sprawi, że nasze piersi będą wydawać się większymi. Zabieg ten jest zresztą często stosowany i działa.

Kolejna sprawa to ułożenie ciała. Najlepiej sprawdź przed lustrem w jakich pozycjach Twój biust wygląda na większy. Takie pozycje przećwicz i wypróbuj. W towarzystwie panów kobiety często stają w różnych pozycjach. No właśnie – niektóre pozycje mogę uwypuklać biust. Ale na tym wcale nie koniec sztuczek mających na celu optyczne powiększenie piersi.

Kolejnym, bardzo istotnym elementem jest nasze ubranie. Drogie panie, jeżeli macie małe piersi, a chcecie żeby wydawały się one większe, kupujcie odpowiednie ubranie. Wszelkie sukienki oraz bluzki mające ozdoby na dekolcie, krawaty oraz żabot są waszymi sprzymierzeńcami. A znajdziecie jest bez trudu. Takie ubranie powoduje, że piersi wydają się być większymi niż są w rzeczywistości.

Jak więc widzicie drogie panie pewne rzeczy są kwestią odpowiedniego doboru garderoby i postawy. Mając na sobie odpowiednią sukienkę, stanik push up z „małym dodatkiem” i stojąc w odpowiedniej pozycji, wasze piersi będą wydawały się być większymi. A powiększanie biustu to naprawdę ostateczność. Niektórzy panowie zwracają szczególną uwagę na piersi, ale czy chciałybyście być z takim mężczyzną? Przecież on nie doceni subtelnego piękna, które jest w waszych wnętrzach. Poza tym są panowie, dla których piersi nie grają aż takiej dużej roli. Różni panowie mają różne gusta. Grunt, to trafić na właściwego.

Kategoria: Bez kategorii

Komentowanie wyłączone.