Domowe sposoby powiększania piersi

0000VVDE0GBAGGWA-C122-F4

Posiadaczki biustu małego za wszelką cenę próbują zwiększyć jego rozmiar. Chwytają się różnych sposobów, najczęściej wybierają operacje. Operacja jest droga, może wywoływać komplikacje, jednym słowem są to same problemy. Tymczasem istnieje wiele domowych sposobów na powiększenie biustu.
Masaż
Masaż jest jedną z metod domowego powiększania biustu. Wspomaga naturalny jego wzrost, jędrność, elastyczność.
Jak wykonać taki masaż? Palcem wskazującym i kciukiem rób okrężne ruchy wokół piersi,
Rób piersiami ,,ósemki’’, środkiem dłoni dociskaj pierś do kręgosłupa.
Zioła
Zioła powiększające biust są dostępne powszechnie w formie tabletek, żeli, kremów. Preparaty te zawierają palmę sabałową,
nasiona kopru, wzrost piersi za jego pomocą polega na zwiększaniu ilości prolaktyny;
kozieradkę- wspomaga rozwój układu hormonalnego i jego pracę i rozwój gruczołów sutkowych;
dziki pochrzyn;
soję, żeń- szeń;
mniszek lekarski
oset błogosławiony.  Doskonała na powiększenie rozmiarów biustu domowymi sposobami jest też cebula a dokładniej jej sok.
Zioła nie działają jednak od razu i efekty widoczne są w postaci powiększenia obwodu piersi o kilka centymetrów.
Tabletki, kremy, żele powiększające biust
Jak przygotować napar ziołowy na biust?
Do miski wlewamy szklankę wody. Dodajemy łyżkę ziół, na przykład kozieradki, kminku, kopru włoskiego. Wszystko mieszamy i przelewamy do garnka a potem gotujemy.
Wywar pijemy raz -dwa razy dziennie.
Ćwiczenia ujędrniające biust
Pięć najskuteczniejszych ćwiczeń modelujących biust:
Ćwiczenie 1
Potrzebujemy dwa ciężarki lub dwie butelki z wodą. Kładziemy się na macie, unosimy ramiona pod kątem prostym, unosimy je z ciężarkami do góry i opuszczamy. Staramy się już nie odkładać ramion na matę. Robimy około trzydziestu powtórzeń.
Ćwiczenie 2
Potrzebujemy dwa ciężarki lub dwie butelki z wodą. Kładziemy się na macie, ręce uginamy i przenosimy ramiona za głowę z ciężarkami lub butelkami, wracamy ramionami przed głowę. Powtarzamy ćwiczenie około trzydziestu razy.
Ćwiczenie 3
Stoimy, nogi otwieramy na szerokość bioder, unosimy ramiona z hantlami lub butelkami przed siebie, opuszczamy i unosimy je do boku. Znowu- przed siebie, opuszczamy, do boku. Powtarzamy ćwiczenie około dwudziestu razy.
Ćwiczenie 4
Robimy pompki. Damskie- czyli opieramy się na kolanach, dłonie otwieramy szerzej niż mata i opuszczamy cały tułów, pamiętając o tym, aby ciało tworzyło jedną, prostą linię. Pompek robimy około dwudziestu- trzydziestu.
Ćwiczenie 5
Stoimy, nogi otwieramy na szerokość bioder, robimy małe kółka ramionami- po dwadzieścia do przodu i odkręcamy- dwadzieścia do tyłu.
Kolejnymi domowymi sposobami na duży, jędrny biust jest na przykład spanie na plecach, nie na brzuchu, żeby nie naciskać klatki piersiowej.
Nie garbimy się. Pamiętajmy, że wyprostowana postawa odejmuje kilogramów i powiększa optycznie biust.
Jak widzimy, jest wiele sposobów na domowe powiększenie biustu. Zastanówmy się więc najpierw, czy faktycznie potrzebujemy interwencji chirurga w naszą urodę, aby nie było za późno.

Kategoria: Bez kategorii

Komentowanie wyłączone.