Biustonosze do zadań specjalnych

Czasem zwykły biustonosz na co dzień to za mało. Zdarzają się bowiem sytuacje i okoliczności wyjątkowe, w których potrzebujesz bielizny, która nie tylko będzie świetnie wyglądać, ale i sprawi, że poczujesz się komfortowo, pewnie i… zapomnisz, że masz coś na sobie. Dlatego też, w naszym artykule przedstawiamy Czytelnikom (nikogo nie dyskryminujemy!) i Czytelniczkom biustonosze do zadań specjalnych – wyjątkowe i nietuzinkowe modele, które sprostają Twoim wymaganiom w szczególnych, tych przyjemnych i mniej przyjemnych, sytuacjach.
Zacznijmy więc od biustonosza sportowego. W XXI wieku bowiem nieustannie rośnie popularność aktywności fizycznej – to świetnie! Kobiety muszą jednak pamiętać, że podczas joggingu, skakania, przysiadów, wykroków etc. pracuje również, choć czasem niewyczuwalnie i niezauważalnie, biust. Delikatna skóra dekoltu jest zaś szczególnie podatna na rozciąganie i utratę elastyczności – rytmiczne ruchy podczas aktywności fizycznej, nawet te o niewielkiej amplitudzie, przyspieszyć mogą postępujący z czasem proces utraty jędrności i elastyczności skóry biustu. Dlatego też, inwestycja w wysokiej jakości biustonosz sportowy to absolutna podstawa. Zdecyduj się na model sztywny, który stabilnie podtrzyma Twoje piersi i zapobiegać będzie ich nadmiernemu przesuwaniu się podczas ruchu. Jednocześnie, zwróć uwagę na materiał – powinien on być przewiewny, chłonący wilgoć i elastyczny.
Teraz przychodzi czas na biustonosz do karmienia. Każda młoda mama z pewnością wie, że karmienie maleństwa piersią to jednocześnie czynność piękna i naturalna, ale w wielu przypadkach… społecznie nieakceptowalna. Nierzadko bowiem ludzie buntują się na widok matki karmiącej publicznie i pozornie nieodpowiedni obraz wydaje im się ważniejszy, aniżeli potrzeby dziecka, które po prostu jest głodne. Biustonosz dla karmiącej mamy powinien więc być przede wszystkim wygodny i praktyczny. Warto zdecydować się na komfortowe modele, w których miseczkę można od przodu odpiąć lub poluzować, aby zapewnić dostęp do piersi dziecku.
Kolejnym przedstawionym przez nas modelem będą biustonosze bezszwowe przeznaczone pod wyjątkowo przylegającą odzież. Jeśli bowiem chcesz założyć podkreślającą Twoje kształty sukienkę czy bluzkę, zależy Ci na tym, aby spod delikatnej tkaniny nie prześwitywały i nie przebijały szwy, haftki, fiszbiny… Dlatego też, zainwestuj w maksymalnie dyskretny biustonosz bezszwowy, który świetnie sprawdzi się zarówno w sytuacjach eleganckich, służbowych i formalnych, ale również w codziennym życiu.
Jeśli jesteś posiadaczką drobnych piersi i nie do końca Ci to odpowiada – nie musisz decydować się na ingerencję chirurga plastycznego czy wstrzykiwanie w biust kwasu hialuronowego. Na pomoc spieszą Ci biustonosze typu push up – elementy bielizny, które pozwolą Ci poczuć się pewnie i atrakcyjnie. Tego typu modele zawierają umiejętnie wszytą w miseczkę dyskretną wkładkę, której zadaniem jest wizualnie powiększyć biust, a także optycznie skorygować jego kształt. Jeśli więc chcesz dodać sobie seksapilu, zdecyduj się na biustonosz push up i zamień rozmiar A nawet w… C!

Kategoria: Bez kategorii

Komentowanie wyłączone.