Biust – kobiecy patent na mężczyzn

woman-847086_1280

Jak wiadomo, mężczyźni to wzrokowcy. Kobiece piękno działa na nich pobudzająco I wystarczy odrobina odkrytego, kobiecego ciała, aby zawrócić im w głowie. Kobiety są natomiast bardzo sprytne i kiedy chcą coś osiągnąć, bardzo często sięgają podstępów, którymi okazują się ich walory. Mężczyźni bardzo często nie są tego nawet świadomi. Kobiety niczym czarownice uruchamiają swoje tajemne moce dopiero wtedy, kiedy naprawdę są im potrzebne. To swego rodzaju tajna, ukryta broń, która służy im w potrzebie i zazwyczaj przynosi określony i pożądany skutek. W jaki sposób działają kobiece instynkty aby zdobyć to czego pragną?

Nowa sukienka

Mężczyźni zazwyczaj trzymają kobiety w ryzach, jeśli chodzi o kolejne zakupy na dziale odzieżowym. Zdarza nam się wielokrotnie przynieść do domu nowy ciuch, który chowamy w szafie przed mężem lub też mamy już trzy podobne. To jednak nie ma znaczenia, bo w danym momencie akurat ten był wyjątkowy i skradł nasze serce. Aby udobruchać swojego mężczyznę stosujemy różne triki. Jednym z nich jest moment, kiedy przymierzamy dla niego nową rzecz. Nie dość, że pasuje idealnie to jeszcze podkreśla nasze piękne, kobiece kształty. Wówczas mężczyźni zazwyczaj zapominają przysłowiowego „języka w gębie” i tylko kiwają z aprobatą głową dając nam przyzwolenie na nie oddawanie kupionej rzeczy do sklepu. Jednym słowem, kobieta upiekła dwie pieczenie na jednym ogniu. Nie dość, że udobruchała swojego mężczyznę, który niechętnie patrzy kiedy ona wydaje kolejne pieniądze na nowe ubrania, to na dodatek uzupełniła garderobę o dodatkową rzecz, którą z pewnością założy na wyjątkową okazję.

Rozmowa o pracę

Mówi się, że równouprawnienie istnieje już niemal wszędzie. Nikogo chyba jednak nie zdziwi fakt, że kobiety doskonale wykorzystują swoje atuty podczas rozmów kwalifikacyjnych. Odpowiednio dobrany strój, lekko odchylony dekolt, a nasz rekruter – o ile jest mężczyzną – może stracić głowę i pełną świadomość tego co mówi. Nasze słowa będą przemykały przez jego głowę, a kiedy opuścimy już salę konferencyjną, nie będzie on za bardzo pamiętał tego mówiłyśmy, a raczej to, jak wyglądałyśmy.

Kariera zawodowa

Bardzo podobne sytuacje mają miejsce w przypadku ścieżki zawodowej kobiet. Awans w pracy nigdy nie jest rzeczą łatwą, a doceniani są często Ci, którzy w rzeczywistości na to nie zasługują. Zamiast tego, ich obowiązki wykonują inni. Niekiedy kobiety są traktowane dużo gorzej od mężczyzn. Jeśli jednak kobieta dba o siebie i w sposób subtelny wykorzystuje swoje wdzięki, nie musi długo czekać na korzyści, które z tego wynikną. Mężczyźni nie mają szans w tym starciu z przedstawicielkami płci przeciwnej, ponieważ nikt nie przebije ich naturalnego piękna.

Podryw na biust

Mężczyźni jako wzrokowcy, dużo większą uwagę zwracają na początku na wizerunek kobiety. To właśnie dlatego Panie, które w dużo odważniejszy sposób emanują swoimi kobiecymi kształtami, a zwłaszcza biustem, spotykają się z większym zainteresowaniem wśród płci przeciwnej. Często jednak walory wizualne nie świadczą o tym, co kobieta kryje w swoim wnętrzu, dlatego mężczyźni wracają jednak do tych bardziej dyskretnych i subtelnych kobiet. Mimo wszystko te, które nie obawiają się pokazywania swoich wdzięków, mają dużo większe pole manewru i dzięki temu mogą również wybierać spośród dużego wachlarzu wielbicieli. Nie pierwszy raz okazuje się, że kobiece wdzięki pomagają w kreowaniu własnej przyszłości nie tylko zawodowej, ale także prywatnej. Atrakcyjna fizycznie kobieta znacznie łatwiej poradzi sobie w życiu niż ta, której natura poskąpiła walorów.

Kategoria: Bez kategorii

Komentowanie wyłączone.